Hakkımızda

Sizin için hep buradayız

Her Türlü soru ve öneriniz için bize telefon,whatsaap destek,iletişim formu destek bölümlerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerin memnuniyetini sağlamak en temel görevimizdir.Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.

Biz Kimiz? Şi̇rketi̇mi̇z 2000 yılından bu yana İzmi̇r Bornova'da giyim ürünleri üretim ve satış üzerine faali̇yet göstermektedi̇r. Gün geçti̇kçe artan ürün yelpazemi̇zle müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ her zaman bi̇r adim öne taşımaya çalışmaktayız.Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan kriterler arasındadır. Paketlenme aşamasında ürünlerinizin hatasız ve sağlıklı gönderimi hususunda firmamız ayrı bir hassasiyet göstererek hataları en düşük seviyeye düşürmek için çalışmaktadır.Firmamız genişleyen kadrosu ve piyasadaki ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir.

0
23 Yıllık Tecrübe
0
Fazla Model
10000
Toplam satış
0
Günlük Satış

GELECEK PLANLAMAMIZ Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayarak ve işletmemizin teknolojilerini yenilemek ve buna uygun personel deneyimlerini artırmak.pazarda daha büyük pay elde edebilmek için kaliteli ürün ve hizmetten taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

KENDİMİZE GÖVREV SAYDIKLARIMIZ Tesettür giyim sektörünü yakından takip ederk model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde bulundurarak sipariş sonrası hızlıca teslimini sağlamak.